Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Değerli Paydaşlarımız,

1995 yılından bu yana akaryakıt sektöründe başlamış olan ve akaryakıt istasyon işletmeciliği, toptan akaryakıt , madeni yağ, inşaat, otobüs işletmeciliği, Dinlenme tesisi, Lojistik akaryakıt taşımacılığı ile birlikte 5 hizmet noktasında, kendi araçlarımızla taşımacılık faaliyette bulunan Karagül Holding’in , 400 çalışanı ile birlikte Türkiye’nin İncisi Balıkesir’imizin kurumsallaşmasına tamamlamış önemli şirketlerinden birisi haline gelmesinden dolayı son derece gururluyuz.

Temel perspektifimiz; insana ve doğaya duyarlı, etik kurallara uygun iş yapan, bölge halklarının refahını ve gelişimini önemseyen bir firma olarak sürekli gelişim ve büyüme göstermektir.

Bugün Karagül Holding olarak, mutlak müşteri memnuniyeti hedefimiz doğrultusunda sürekli olarak yeni yatırımlar yapıyor, yeni ve yenilikçi iş modelleri geliştiriyor, ürün, hizmet ve çözümlerimizi ve iş yapı süreçlerimizi daha kaliteli hale getiriyoruz.

Sunmuş olduğumuz hizmetler, her zaman için tüm taraflarına değer sağlayacak nitelikte olmuş ve bundan sonra da olmaya devam edecektir.

Önümüzdeki dönemde de şirketimize ve ülkemize duyduğumuz güven ve inanç doğrultusunda sürekli daha cesur hedefler koymaya ve daha güçlü adımlar atmaya devam edeceğimizi belirtmek istiyorum.

Başta çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız olmak üzere tüm paydaşlarımıza, değerli katkıları ve KARAGÜL HOLDİNG’e duydukları güven ve bağlılıkları nedeniyle teşekkür ederim.

 

Saygılarımla,

Mustafa KARAGÜL

Karagül Holding

Yönetim Kurulu Başkanı