BP Petrolleri A.Ş

Türkiye genelinde hizmet vermekte olan Karagül Holding bünyesinde Erkar Petrol ve BP iş ortaklığı 2004 yılında başlamış olup, halen başarılı bir şekilde devam etmektedir. Firmamız Türkiyede'ki her BP dolum tesisinden akaryakıt ikmali sağlayıp, kendi filosundaki araçlarla müşterisine Karagül Holding güvencesiyle kusursuz bir şekilde ulaştırmaktadır. Kaliteli, ekonomik, hızlı ve dürüst bir çalışma anlayışı içinde saygın bir firma olarak fiyatı ve performansı ile doğru yerde, akaryakıt ihtiyaçlarını doğru zamanda sizlere ulaştırmayı amaç edinmekteyiz.

Petrol Ofisi İstasyonları

Türkiye genelinde hizmet vermekte olan Karagül Holding bünyesinde Erkar Petrol ve Petrol Ofisi iş ortaklığı 2004 yılında başlamış olup, halen başarılı bir şekilde devam etmektedir. Firmamız Türkiyede'ki her Petrol Ofisi dolum tesisinden akaryakıt ikmali sağlayıp, kendi filosundaki araçlarla müşterisine Karagül Holding güvencesiyle kusursuz bir şekilde ulaştırmaktadır. Kaliteli, ekonomik, hızlı ve dürüst bir çalışma anlayışı içinde saygın bir firma olarak fiyatı ve performansı ile doğru yerde, akaryakıt ihtiyaçlarını doğru zamanda sizlere ulaştırmayı amaç edinmekteyiz.

Firmamızca, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK ) kurallarına uygun şartlarda, yurt içindeki tüm Dolum Tesisleri ve Rafinerilerdeki BP ve Petrol Ofisi depolarından tedarik edilen Ulusal Markerli akaryakıtın, taşıma ve teslim safhalarında her türlü kontrol, analiz, mühür vs. önlemler tarafımızdan alınarak; dolum öncesi ve sonrası firmanız gözlemcisi (istemeniz halinde) nezaretinde ürün sevkiyatı yapılmaktadır. Kullanmakta olduğunuz akaryakıt ürünlerinde BP ve Petrol Ofisi ayrıcalığı ile alım miktarı, teslim yeri ve ödeme şekli dikkate alınarak pompa fiyatları üzerinden sizlere yapılacak iskonto oranları ile ekonomik fiyat, zamanında teslim, sürekli ve kaliteli hizmet vermekten kıvanç duyarız. Siparişlerinizin en az 24 saat önceden yazılı olarak firmamız iletişim merkezine bildirilmesi gerekmektedir. Teslim edilecek ürün ait olduğu rafineri şartlarına uygun olacaktır. Yurt içerisinde firmanız veya şantiyenize en yakın rafineri veya dolum tesislerinden sevkiyat yapılacaktır. Yöneticileriniz veya teslim almaya yetkili personeliniz ikmal esnasında tüm kontrolleri yapmakta serbesttir.
Sektörler

AKARYAKIT İSTASYONLARIMIZ